Gymnastika pre cievy

26. januára 2023

Nechať všetky starosti za dverami, zabudnúť na problémy a slová a užívať si ako vám kvapky potu tečú po tele. Saunovanie v posledné roky zažíva veľký boom. Terapiu teplom využívali už starí Gréci, Rimania a Mayovia. Saunovanie ale nie je len o samotnom pobyte v saune. Veľmi dôležité je dodržiavať pár zásad. O tom, prečo je sauna pre naše telo prínosom, nám porozprával skúsený saunamaster Michal Compeľ.

Vianočná foto-súťaž s kinom Tatran

6. decembra 2022

Kino Tatran Poprad vyhlasuje vianočnú foto-súťaž. Od výhry vás delia len 3 kroky: 1. vyfotografujte sa v našom krásnom novom zimnom fotokútiku v Kine Tatran, 2. zdieľajte fotku na sociálnej sieti facebook.com s označením „@kinotatran“ 3. vyhrajte darčekovú kartu v hodnote 30 €, 40 € alebo 50 €. Fotokútik sa nachádza vo foyeri Kina Tatran […]

Galéria s menom Poprad

21. novembra 2022

Chodili po našom meste a mapovali pamiatky a umelecké diela, o ktorých väčšina z nás možno ani len netuší. Občianske združenie s názvom Naturalista sa od roku 2020 venuje projektom, ktoré podporujú vnímanie architektúry, priemyselných pamiatok, umenia vo verejnom priestore a genia loci miest, v ktorých žijeme, a to všetko prostredníctvom vizuálneho umenia. Posledný októbrový piatok v popradskom kníhkupectve predstavili svojho vreckového sprievodcu umením mesta.

Najlepšie dobrovoľné hasičky Slovenska hadice ťahajú za Spišskú Sobotu

14. novembra 2022

Druhý októbrový víkend sa veľkými písmenami zapísal do histórie Dobrovoľného hasičského zboru zo Spišskej Soboty. Nádherné teplé jesenné počasie, skvelá trať, ľudia, atmosféra a celý deň v Spišskej Belej ovenčilo úspechom sedem dobrovoľných hasičských „mušketierok“. Vybehali si prvé miesto na Slovenskom superpohári 2022.