Pre organizátorov podujatí a subjekty v cestovnom ruchu

Organizátorom podujatí a subjektom cestovného ruchu ponúka Mestská informačná kancelária Poprad (ďalej len MIK Poprad) reklamný priestor v on-line a off-line priestore, predpredaj vstupeniek a prenájom kinosály. Propagovať môžete podujatie, subjekt cestovného ruchu alebo služby cestovného ruchu.

REKLAMNÝ PRIESTOR

Ponúkame vám možnosť využiť reklamný priestor:

  • – na internetovej stránke visitpoprad.sk a na sociálnej sieti facebook.com,
  • – na obrazovke v interiéri MIK Poprad,
  • – na filmovom plátne v Kine Tatran pred jednotlivými premietaniami
  • – na podujatí Dámsky večer v Kine Tatran, pre viac info volajte na tel. č. +421 910 890 025,
  • – v Mesačníku Poprad – pre viac info kliknite TU.

Komplexná ponuka reklamného priestoru vo forme prezentácie:

Všetky ceny uvedené v cenníku reklamného priestoru sú bez DPH.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese web@visitpoprad.sk alebo telefónnom čísle +421 52 16 186.

PREDPREDAJ VSTUPENIEK

MIK Poprad uskutočňuje predpredaj a predaj vstupeniek prostredníctvom predajných systémov:

V prípade, že by ste mali záujem predávať vstupenky na vaše podujatie v MIK Poprad, žiadame vás o vyplnenie formulára – objednávka k predpredaju vstupeniek na podujatie (PDF), ktorý obsahuje aj podrobné obchodné podmienky. Formulár je potrebné vyplniť, opečiatkovať, podpísať a odovzdať so vstupenkami osobne v MIK Poprad, zaslať poštou na (Mestská informačná kancelária Poprad, Nám. sv. Egídia 43/86, 058 01 Poprad), resp. scan poslať e-mailom na web@visitpoprad.sk.

PRENÁJOM KINOSÁLY Kina Tatran Poprad

Žiadosť o prenájom kinosály, resp. menšej videosály s kapacitou sedenia pre cca 60 osôb je potrebné zaslať na Mestský úrad Poprad – oddelenie správy nebytových priestorov (tel. č.: +421 52 716 72 18, mobil: +421 910 890 209, e-mail: barbora.hroskova@msupoprad.sk)

Termín a technicko-organizačné podrobnosti je nutné konzultovať s vedením kina – Mgr. Ľubomíra Olejárová, manažérka kina Tatran (kino@visitpoprad.sk, +421 910 890 025).

Poplatky za prípadné dodatočné servisné služby spojené s využívaním priestorov kina Tatran sú stanovené aktuálnym cenníkom.

Cenník servisných služieb kino Tatran OD 1.11.2018