Kino Tatran

Kino Tatran

Kino Tatran Poprad organizačne spadá pod Mestskú informačnú kanceláriu Poprad. Slávnostné znovuotvorenie kina Tatran Poprad sa uskutočnilo 28. januára 2016 s filmovým premietaním filmu Eva Nová, spojeným s besedou s protagonistami filmu. Na filmovom premietaní nechýbala ani hlavná predstaviteľka filmu Emília Vášáryová. Kapacita kinosály je 359 miest.

Vstupenky si zakúpite v Mestskej informačnej kancelárii Poprad alebo online www.kinotatran.sk. Vstup a predaj vstupeniek je cez Mestskú informačnú kanceláriu Poprad. V Mestskej informačnej kancelárii Poprad je možné platiť len v hotovosti!

V kine Tatran Poprad sa pravidelne konajú Cestovateľské festivaly, prehliadka filmov SCANDI, Týždeň francúzskeho filmu Créme de La Créme, a taktiež Medzinárodný festival horských filmov. 

Digitalizácia kina Tatran Poprad

Kino Tatran absolvovalo komplexnú digitalizáciu podľa štandardov Digital Cinema Initiatives, získalo projektov pre D-cinema so základnou technológiou 2D a 3D, server pre D-cinema a základné príslušenstvo, vrátane kompletného priestorového zvuku. Vďaka digitalizácii je tak kino pripravené na projekciu filmov v zmysle súčasných štandardov. Okrem možností projekcie 3D je zaujímavosťou aj použitá zvuková technológia so systémom viackanálového zvuku, ktorá je podľa dodávateľa európskym unikátom a je použitá zatiaľ len v Poprade. Digitalizáciu kina Tatran Poprad v Poprade finančne sumou 33-tisíc € podporil Audiovizuálny fond.

Výhody a zľavy v Kine Tatran Poprad

Vernostná karta kina Tatran Poprad

Zapojte sa do nášho vernostného programu a ušetrite pri každej návšteve Kina Tatran! Členovia programu získavajú okamžitú zľavu na vstupnom až pre 2 osoby a zbierajú body, ktoré je možné využiť na nákup v bufete.

Zľava 0,50 € za vstupenku sa uplatňuje maximálne na dve vstupenky z každého nákupu. Kartu je možné využiť max. 1x denne.

Prenájom v Kine Tatran Poprad

Žiadosť o prenájom kinosály, resp. menšej videosály s kapacitou sedenia pre cca 60 osôb je potrebné zaslať na Mestský úrad Poprad – oddelenie správy nebytových priestorov (tel. č.: +421 52 716 72 18, mobil: +421 910 890 209, e-mail:  barbora.hroskova@msupoprad.sk)

Termín a technicko-organizačné podrobnosti je nutné konzultovať s vedením kina – Mgr. Ľubomíra Olejárová, manažérka kina Tatran (kino@visitpoprad.sk, +421 910 890 025).

Poplatky za prípadné dodatočné servisné služby spojené s využívaním priestorov kina Tatran sú stanovené aktuálnym cenníkom.

V prípade, ak by ste chceli Mestskú informačnú kanceláriu Poprad využiť ako predajcu vstupeniek na vaše podujatie, je tu k dispozícii formulár – objednávka predpredaj vstupeniek, ktorý obsahuje aj podrobné obchodné podmienky. Formulár je potrebné vyplniť a opatrený pečiatkou a podpisom odovzdať resp. odoslať scanom do MIK Poprad (info@visitpoprad.sk).

Webstránka: https://www.kinotatran.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/KinoTatran/

Pozývame všetkých priaznivcov kvalitného filmového zážitku na filmové premietania do Kina Tatran!

Tešíme sa na vašu návštevu!