Tárajko a Popletajka Dom kultúry Poprad

Tárajko a Popletajka – Hľadanie strateného pirátskeho pokladu

Divadelné predstavenie, pre deti

Skvelá divadelná show pre celú rodinu zažije premiéru vo viacerých slovenských mestách v roku 2018. Čaká Vás fascinujúce divadlo plné nových divadelných efektov a atrakcií (hovoriaci papagáj, vtipná postava/kostra starého pirátskeho kapitána s blikajúcimi očami, lietajúce ryby, živí piráti tanečníci a iné postavy)

Tárajko a Popletajka sa tentokrát rozhodli požiadať detičky o pomoc pri hľadaní strateného pirátskeho pokladu. V predstavení plnom napätia, zábavných situácii, pesničiek a tancov, spoznajú detičky nových kamarátov, ktorí ich budú sprevádzať na ceste za pokladom. (Rozprávkove postavičky / maskoti v nadrozmernej veľkosti – rybky Dorka a Nemík, pirát Pupkáčik, Kung-Fu Panda či hviezdička z nebíčka) Nebude chýbať ani interaktívne zapojenie detí do dejovej línie. Tie najodvážnejšie z detičiek budú môcť pomáhať Tárajkovi a Popletajke priamo na pódiu pri nácviku pirátskej hymny, oprave pirátskeho dela, či pri plnení iných nenáročných úloh.

A čo bude skrývať tajomný stratený poklad? Budú to sladké pirátske dukáty alebo niečo úplne iné? Nechajte sa prekvapiť a prijmite naše pozvanie na toto jedinečné rozprávkové predstavenie. Isté je len jedno, výborne sa zabavíte a na svoje si prídu nielen deti, rodičia, ale aj starí rodičia….pretože tajomný poklad ukrýva v sebe aj jeden krásny odkaz od pirátov pre celú rodinu.

Vstupné: 7,00 €, na mieste 9 €.

Vstupenky si zakúpite:

Pre viac podujatí pre deti kliknite na: Pre deti

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

    Tárajko a Popletajka Poprad

    Tárajko a Popletajka – Hľadanie strateného pirátskeho pokladu Dom kultúry Poprad

    Tárajko a Popletajka – Hľadanie strateného pirátskeho pokladu Dom kultúry Poprad

    Tárajko a Popletajka – Hľadanie strateného pirátskeho pokladu Dom kultúry Poprad

www.ticketportal.sk/event/Tarajko_a_Popletajka_premiera_novej_show?idp=169608
Klimaktérium...a čo? Dom kultúry Svit

KLIMAKTÉRIUM…A ČO?

KLIMAKTÉRIUM…A ČO? Divadelné predstavenie Umelecká agentúra BELL CANTO z Popradu uvedie fantastickú komédiu známej poľskej…

Kedy?
22.05.2019
(19.00)
Kde?
Dom kultúry, Svit
Detail

Nedeľné tvorivé dielne

Nedeľné tvorivé dielne Pre deti Tatranská galéria v Poprade pozýva všetkých rodičov s deťmi na Nedeľné…

Kedy?
24.03.2019
(14.00)
Kde?
Tatranská Galéria, Poprad
Detail