tabor lopusna dolina 2020 denny letny tabor poprad legaren.sk

Novinkou roku 2020 je denný tábor v zrekonštruovanom hoteli Lopušná Dolina s vlastným wellness centrom, novučičkým športovým ihriskom, detským areálom a najmä v krásnej a bezpečnej lokalite na čerstvom vzduchu.

Zažijeme 5 dní plných zábavy a dobrodružstva, kde sa nielen naučíme nové poznatky, ale sa dosť zapotíme. Počas dňa budeme robiť kopec rozličných táborových aktivít, využívať budeme nielen areál hotela, ale aj jeho nádherné okolie bez ciest a premávky. Budeme hrať rozličné hry, športovaťsúťažiť a urobíme si kreatívne workshopy. Deťom zabezpečujeme pitný režim,  denne plnohodnotnú stravu, obed priamo v hotelovej reštaurácii a samozrejme desiata aj olovrant.

Denne po príchode mimoriadnym autobusom do krásnej prírody Lopušnej doliny plníme nabitý program tábora, popoludní ukončíme deň opäť v dobre známej Legárni.  Jeden deň tábora strávime cieľovou hrou Sherloka Holmesa počas turistiky na Kozí kameň. Celý program sa bude viesť v duchu akčnej zábavy – popri hrách a súťažiach sa naučíme napríklad aj zaujímavé veci o tom ako prežiť v prírode.

Presný program každého turnusu upresníme a na vyžiadanie pošleme.

legaren.sk/produkt/tabor-lopusnadolina-denny/
kids summer camp fallows efc poprad

Kids Summer Camp

Denný letný tábor A máme tu opäť prázdniny! Aj v lete 2020 sme si pre…

Kedy?
27.07.2020 -21.08.2020
(8.45)
Kde?
Jazyková škola Fallows EFC
Web Detail
Snežná hliadka Kino Tatran Poprad

Snežná hliadka

Kino/Filmové premietanie Páči sa im nápad, že môžu zachrániť svet. Réžia: Aaron Woodley  •  Scenár: Bob Barlen, Aaron…

Kedy?
25.07.2020 -26.07.2020
(16.30)
Kde?
Kino Tatran Poprad
Web Detail