Paci Pac a Kamaráti 2020

Pre deti 

Podujatie Paci Pac a kamaráti 2020 Poprad sa v pôvodne avizovanom termíne (nedeľa 5. apríla 2020) neuskutoční. Podujatie sa presúva na nedeľu 20. septembra 2020 o 10.00 h. Vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade, že vám náhradný termín podujatia nevyhovuje, môžete vstupenky zakúpené v Mestskej informačnej kancelárii vrátiť kedykoľvek od 4. mája 2020. 

… po jesennej časti turné sa Paci Pac vracajú v plnej sile, aby navštívili ďalších 20 miest naprieč celým Slovenskom s novou show, plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís, ktoré vás zoberú do rozprávkového sveta.

S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť len mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé!

Samozrejme sa všetci návštevníci môžu tešiť aj naše už klasické hity ako: Slon, Ťapy Ťap, Darček, či Čarbičky. Hovorí Mário Praženec, známy ako PAC:’ Venovali sme špeciálnu pozornosť tomu, aby sme náš program čo najviac vyšperkovali. Nové kostýmy sú naozaj perfektné a bude sa na čo pozerať, no a samozrejme aj čo počúvať’, pričom PACI, Adriana Pešinová dodáva:’ Už sa nesmierne teším, ako ďalším fanúšikom naživo predstavíme novinky a zvedavá som najmä na zastávky, kde sme dlhšie nehrali…’

Ako ste už na našich koncertoch zvyknutí, každé dieťa pri vstupe obdrží chutné a zdravé mliečko Brejky a to úplne zadarmo! :)

Vstupné:

  • 7,- €.

Vstupenky si zakúpite:

Predaj vstupeniek sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami usporiadateľa predpredaj.sk. Viac info v MIK Poprad.  

Pre viac podujatí pre deti kliknite na: Pre deti

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/paci-pac-kamarati-poprad/

Miro Jaroš – ŤUKI TOUR 2020

Pre deti, Koncert Podujatie Miro Jaroš Ťuki Tour 2020 sa v pôvodne avizovanom termíne (10. 3. 2020)…

Kedy?
25.09.2020
(17.00)
Kde?
Dom kultúry Poprad
Web Detail