Operné gala v Kežmarku 2019

Koncert

Operné gala v Kežmarku je na Slovensku jedinečný benefičný galakoncert. Každoročne sa na ňom predstavia slovenské operné hviezdy so svetovým renomé spolu so začínajúcimi talentovanými umelcami.

Už po šiesty krát sa v Drevenom evanjelickom artikulárnom kostole v Kežmarku rozozvučia tóny jedinečného koncertu so silným posolstvom ľudskosti.

Koncert sa uskutoční pod záštitou svetoznámej opernej divy Edity Gruberovej. Celý výťažok z koncertu sa prostredníctvom organizácie Dobrý anjel prerozdelí konkrétnym rodinám s deťmi z východného Slovenska, ktoré bojujú so zákernou chorobou.

Hlavnou hviezdou večera bude Peter Mikuláš (bas), renomovaný sólista Opery Slovenského národného divadla, ktorý sa predstaví nielen ako naša popredná spevácka osobnosť, ale aj ako pedagóg. Spolu s ním sa koncertu zúčastnia aj ďalší 4 mladí umelci: Alena Kropáčková (mezzosoprán), Peter Malý (tenor), Renáta Bicánková (soprán) a Dávid Harant (barytón).

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti:

re viac koncertov kliknite na: Koncert

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

Vianočný koncert

Vianočný koncert Koncert Srdečne Vás pozývame na Vianočný koncert Domu Seniorov, ktorý sa uskutoční 21….

Kedy?
21.12.2019
(15.00)
Kde?
Dom Seniorov, Tatranská Štrba
Detail
POSOLSTVO VIANOC 2019 – XXII. VIANOČNÝ KONCERT

POSOLSTVO VIANOC 2019 – XXII. VIANOČNÝ KONCERT

POSOLSTVO VIANOC 2019 – XXII. VIANOČNÝ KONCERT Koncert Koncert veľčianskych cirkevných spevokolov, žiakov Základnej školy…

Kedy?
15.12.2019
(15.00)
Kde?
Evanjelický a.v. Kostol sv. Trojice, Poprad - Veľká
Web Detail