Divadelné predstavenie/Talkshow

Podujatie Lukáš Latinák – Tatranský poetický biftek, ktoré sa malo konať 2. 7. 2020 sa presúva na termín 18. 9. 2020. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nezáujmu o náhradný termín, môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 16. 7. 2020 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.

Lukáš Latinák vás vážne i humorne prevedie svojimi skúsenosťami s povinným čítaním, rozprávkami i slovenskou poéziou s praktickými ukážkami. Večer, ktorý vás povznesie, poučí i pobaví a pri ktorom sa určite nudiť nebudete. Nádych osobitej atmosféry tohto večera podčiarkne hudobný hosť, aby ste ľahšie vkĺzli do obrazov majstrov pera.

Také naše slovenské, trochu také latinákovské, a aj také, čo vás vráti do školských lavíc …Tatranský poetický biftek!

“Nikoho nenútim – lebo to nebude klasické divadlo, ale skôr stretnutie výnimočnej skupiny divákov, mňa a niečoho čo nás prevyšuje…”Lukáš Latinák.

    lukas latinak tatransky poeticky biftek poprad

    lukas latinak tatransky poeticky biftek poprad

predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/lukas-latinak-tatransky-poeticky-biftek-2020-07-02/
Cukraren Maly princ Poprad

Talkshow s Mary a Adim Bartalos

Talkshow Cukráreň Malý princ váš poýva na Talkshow s Mary a Adim Bartalos, ktorá sa…

Kedy?
10.07.2020
(17.00)
Kde?
Cukráreň Malý Princ
Web Detail
voda a krv nad vodou poprada

Voda a krv nad vodou

Najočakávanejší muzikál tohto roka je tu! Po najúspešnejšom slovenskom muzikáli všetkých čias Ôsmom svetadiele prichádza…

Kedy?
27.11.2020
(19.00)
Kde?
Aréna Poprad
Web Detail