Koniec školy s Barbie a HotWheels

Koniec školy s Barbie a HotWheels

Pre deti

Posledný školský deň je v hlavách všetkých detí dlhoročný najväčší rival Vianoc. Deň, kedy poslednýkrát zazvoní a na nasledujúce 2 mesiace hodia deti všetky starosti za hlavu je pre mnohých tým najväčším sviatkom v roku.

Tak ako každý rok, aj teraz sme deťom vo Forume pripravili peknú oslavu konca roka. O zábavu pre všetkých, bez ohľadu na známky, sa postarajú bábiky Barbie a autíčka Hot wheels. Už od 10:00 sa rozpútajú súboje v rôznych súťažiach na 8 súťažných stanovištiach.  Pre víťazov sú pripravené atraktívne výhry, ale každé dieťa dostane aj pamätný list. Malý darček si môžu deti vytočiť aj v kolese  šťastia a na záver dňa sa budú žrebovať kartičky o hračky.

Posledný deň v škole je dňom bilancovania snahy za celý rok. Nie každému sa podaril výsledok o ktorý sa snažil a ktorý si predstavovali rodičia, ale treba mať na pamäti, že každé dieťa je iné a každý sme nadaný v inej oblasti. Všetky deti sa však počas roka natrápili s učivom dosť, preto im doprajme príjemné leto počas, ktorého naberú sily do ďalšieho snaženia.

Pre viac podujatí pre deti kliknite na: Pre deti

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

forumpoprad.sk/koniec-skoly-s-barbie-a-hotwheels-28-6/
Tvorivé dielne Terakotová nedeľa

Terakotová nedeľa

Terakotová nedeľa Pre deti, Workshop Tvorivé dielne budú inšpirované aktuálnou výstavou Terakotová armáda, taktiež si oglazujeme…

Kedy?
23.06.2019
(14.00)
Kde?
Tatranská galéria, Poprad
Web Detail
Made in Slovakia plagát

Made in Slovakia

Made in Slovakia Festival Festival Made in Slovakia na Námestí sv. Egídia v Poprade už…

Kedy?
31.07.2019 -03.08.2019
Kde?
Námestie sv. Egídia, Poprad
Web Detail