Február v znamení vesmírnej lásky OC Forum Poprad

Február v znamení vesmírnej lásky

Deň všetkých zamilovaných, komerčný ošiaľ z Ameriky alebo deň ako každý iný? Nech už je váš názor akýkoľvek, pravdepodobne nič nepokazíte, ak budete 14. februára rovnako milí ako v iné dni, alebo nebodaj ešte aspoň trošíčka milší.  Mnohí ľudia sa mylne domnievajú, že sviatok Sv. Valentína má pôvod v Amerike. Možno je tomu tak pri komerčnej podobe tohto sviatku, ale inak treba jeho korene hľadať v starom Ríme, kde ho začali oslavovať ako náhradu za sviatok Luperkálií.  Podľa legendy tento sviatok oslavoval vlčicu, ktorá odchovala zakladateľov Ríma Romula A Rema.

Vo Forume sme pre Vás pripravili v termíne od 4. -14. 2.  špeciálnu akciu, v rámci ktorej získate za každý nákup v hodnote nad 30 €, ako darček Valentínsku zubnú kefku Curaprox so zaľúbenou tématikou. Na výber máte až zo 4 rôznych farieb.  Ak teda nemáte vymyslený lepší darček, tak môžete darovať zubnú kefku. Milovanej osobe tým naznačíte, že Vám záleží na jej zdraví a že sa s ňou radi bozkávate a ona bude na to myslieť minimálne dvakrát vždy keď chytí do ruky zubnú kefku.

Zubné kefky si vyzdvihnete priamo na našom infopulte.

Akcia je limitovaná počtom kusov.

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

forumpoprad.sk/februar-v-znameni-vesmirnej-lasky-vo-forume-4-14-2/

Prázdninová retro električka

Prázdninová retro električka Aj počas jarných prázdnin sú pre Vás pripravené jazdy s Retro električkou…

Kedy?
17.02.2019
(9.00)
Kde?
Železničná stanica Poprad-Tatry
Web Detail
Medzinárodný den sprievodcov v cestovnom ruchu 2019

MEDZINÁRODNÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU

MEDZINÁRODNÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU Prehliadky 21. februára je Medzinárodný deň sprievodcov v cestovnom ruchu, preto…

Kedy?
02.03.2019
(11.00)
Kde?
Kvetnica
Web Detail