Denné letné tábory FALLOWS Poprad

Denné letné tábory – FALLOWS

Pre deti

Ak chcete, aby si vaše deti prázdniny užili, niečo sa aj naučili, prihláste ich do nášho Denného Tábora spojeného s angličtinou, ktorú si Vaše ratolesti osvoja alebo zopakujú pri rôznych hrách, pesničkách a činnostiach, ktoré tak veľmi obľubujú. Vydajte sa s nami  na rôzne dobrodružné cesty, kde zažijeme kopec zábavy. Využijeme aj našu tvorivosť a fantáziu a vytvoríme si netradičné a zaujímavé veci.

Už niekoľko rokov sa aktívne venujeme deťom v oblasti jazykovej prípravy. Prijímame detičky od 4 rokov.

Náš denný tábor je plný výletov, tvorivej zábavy, pohybu, hudby, angličtiny a úžasných lektorov, ktorí s láskou odovzdávajú svoje profesionálne zručnosti a skúsenosti.

Tábor je určený pre dievčatá aj chlapcov, angličtinárov  i neangličtinárov, žiakov a študentov jazykovej školy FALLOWS EFC, ale aj našich nových kamarátov.

Tábory budú prebiehať každý týždeň od 29.7.2019 do 23.8.2019. O vaše detičky sa postaráme  od 9:00 – 16:00 (po dohode aj skôr*) vždy od pondelka do piatku a môžete si byť istí, že pre ne prichystáme skvelý program.

TENISOVÉ DOBRODRUŽSTVO (29.7. – 2.8.)

Tábor plný tenisu, angličtiny, zábavy a tvorivosti. Deti si zahrajú tenis s profesionálnym trénerom a začiatočníci si osvoja základy tenisu. Vytvoria si vlastný olympijský tím a tenisové tričko. Stanú sa účastníkmi v našom tenisovom Fallows Cupe, v ktorom pôjde o veľa! Taktiež zapoja svoju fantáziu a vyrobia si pekné suveníry. Bude to týždeň netradičných súťaží, hier a výletov do prírody.

Cena: 110 € / 5 dní

Tenis tábor

SVET ROZPRÁVOK (5.8. – 9.8.)

Deti sa ocitnú vo svete rozprávok a fantázie. Budú sa môcť premeniť na svojich obľúbených hrdinov, tvorov alebo princezné. Zažijeme týždeň plný hier a prekvapení. Vyrobíme si vlastné rozprávkové tričko a postavíme vlastné kráľovstvo z LEGA. Vyrazíme za vodou, usporiadame golfový turnaj a vydáme sa na honbu za pokladom na tajomné miesto.

Cena: 89 € / 5 dní

Aladin

KÚZELNÁ PLANÉTA  (12.8-16.8)

Zažijeme magické dobrodružstvo, plné prekvapení a hier. Vyrobíme si elixír života, čarovný sliz a zasadíme si magické bylinky. Vydáme sa do prírody spoznať, ako funguje svet okolo nás. Naučíme sa ako pomôcť a ako sa môžeme chovať ohľaduplnejšie voči planéte. Každý z Vás si zasadí vlastný strom života. Samozrejme nebudú chýbať športové súťaže a úžasné výhry.

Cena: 89 € / 5 dní

Fairytale

CESTA okolo SVETA  (19.8.-23.8.)

Preletíme celým svetom, krížom krážom po všetkých svetadieloch, objavíme najrôznejšie tradície, zvyky a kultúry. Premeníme sa na malých aj veľkých cestovateľov, vytvoríme si vlastný cestovateľský denník, plný zážitkov, obrázkov a suvenírov, nazbieraných počas tohto tábora. V “Taliansku“ si upečieme vlastnú pizzu a pri návšteve “Ameriky“ si zasúťažime o najkrajší a najchutnejší muffin. Zažijeme dobrodružstvo, zábavu aj tajomno.

Cena: 89 € / 5 dní

Cesta okolo sveta

Na tábor sa prihlásite na t.č : +421 905 382 916

Pre viac podujatí pre deti kliknite na: Pre deti

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

fallows.sk/denne-letne-tabory/

Súťaž o najšportovejšiu rodinu mesta Poprad

Súťaž o najšportovejšiu rodinu mesta Poprad – Mama,tato, športujte s nami Športové podujatie, pre deti …

Kedy?
01.09.2019
(12.30)
Kde?
Námestie sv. Egídia (pešia zóna), Poprad
Web Detail
Medvedie dni Hrebienok Starý Smokovec

Medvedie dni

Medvedie dni Festival, pre deti Tatranský festival Medvedie dni sa vracia na Hrebienok! Nový formát,…

Kedy?
31.07.2019 -03.08.2019
Kde?
Hrebienok, Starý Smokovec
Web Detail