Čokoládový Valentín 2019 Hotel Sobota

Čokoládový valentín 2019

Ochutnávka

Oslávte sviatok lásky so svojou milovanou osobou v čokoládovom duchu

V rodinnom Hotel Sobota*** v pokojnej a historickej časti mesta Poprad, v Spišskej Sobote sa môžete tešiť na podujatie Čokoladový valentín 2019.  Sladká ochutnávka pravých belgických čokolád úplne ZDARMA, tombola o sladké balíčky, romantická valentínska večera. Valentína si môžete užiť aj predĺženým víkendom so špeciálnym valentínskym pobytom.  Na Valentína poctí náš hotel svojou návštevou renomovaný belgický chocolatier Marc Barri. Počas valentínskeho večera vás prevedie ochutnávkou originálnych belgických čokolád jeho vlastnej výroby. 

Chocolatier Marc Barri má za sebou krásny čokoládový príbeh, ktorý píše aj na Slovensku. Priamo v Košiciach vyrába „čokoládovinky“ najrôznejšieho druhu. Na svojom konte má nielen exkluzívne čokoládovne v Európe, ale aj unikátne medové pralinky. Unikátnosť je svetová, spojenie belgickej čokolády a slovenského medu nikde inde na svete nenájdete.

Srdečne pozývame na ochutnávku, vstup a aj ochutnávka samotná sú ZDARMA. Na mieste bude aj možnosť zakúpiť čokolády. Valentín a čokoláda je dokonalá kombinácia.

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

    Belgická čokoláda cokoládový valentín Hotel Sobota

    Valentínske menu cokoladovy valentin 2019 hotel Sobota

www.hotelsobota.sk/specialne-ponuky/cokoladovy-valentin-2019

Prázdninová retro električka

Prázdninová retro električka Aj počas jarných prázdnin sú pre Vás pripravené jazdy s Retro električkou…

Kedy?
17.02.2019
(9.00)
Kde?
Železničná stanica Poprad-Tatry
Web Detail
Medzinárodný den sprievodcov v cestovnom ruchu 2019

MEDZINÁRODNÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU

MEDZINÁRODNÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU Prehliadky 21. februára je Medzinárodný deň sprievodcov v cestovnom ruchu, preto…

Kedy?
02.03.2019
(11.00)
Kde?
Kvetnica
Web Detail