Virutálna realita VR Zone Aquacit Poprad

Virutálna realita – VR Zone

Unikátna zábava pre deti a dospelých. Zažite nevšedné a jedinečné zážitky.

Virtuálna realita vás obklopí svetom podľa vášho priania – relax, zábava, adrenalín, šport, akcia, svet budúcnosti, cestovanie, umenie atď.

EXKLUZÍVNE V AQUACITY POPRAD

ZABÁVAJTE SA A OBJAVUJTE S PRIATEĽMI, RODINOU A KOLEGAMI V NADČASOVOM SVETE VIRTUÁLNEJ REALITY. ZOZNÁMTE SA S NAMI A VYUŽITE AJ NAŠE ZVÝHODNENÉ VSTUPY VO FORME PERMANENTIEK.

VR BOX   1 vstup   5,- €    ½ hodina 18,-€       1 hodina 30,- €
VŠETKY VR SIMULÁTORY  1 vstup   5,- €    ½ hodina 24,-€       1 hodina 42,- €

Rezervácie a informácie: + 421 902 488 415         Otváracie hodiny:  PO – NE   10:00 – 21:00 hod.

Našu zónu Virtuálnej Reality nájdete na 2.pochodí pri detskom kútiku Blue Sapphire. Vstup do VR Zone je možný aj len za účelom návštevy virtuálnej reality.

ČO JE TO VIRTUÁLNA REALITA?

Virtuálna realita (VR) je moderná technológia, ktorá vás doslova prenesie za hranicu reality, umožní vám ocitnúť sa priamo vo Vami zvolenom svete. Predstavte si, že vstúpite do virtuálneho sveta s neobmedzenými možnosťami, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a zažiť tak nezabudnuteľné zážitky. Táto technológia vytvára veľmi realistickú ilúziu skutočného alebo fiktívneho sveta.

Zážitky vo virtuálnej realite Vám prináša spoločnosť Future World, ktorá využíva najmodernejšie zariadenia a simulátory pre maximálne realistické zážitky. Pomocou špeciálne vyvinutých VR HTC okuliarov a ovládačov v oboch rukách je váš pohyb presne prenášaný do virtuálnej reality v ktorej môžete fyzicky kráčať, skákať a hýbať sa presne podľa potreby. ​Ovládače identicky kopírujú pohyb rúk vďaka čomu je ovládanie veľmi intuitívne a zážitky sú naozaj realistické, takže úplne zabudnete na okolie, v ktorom sa v skutočnosti nachádzate. ​Exkluzívne u nás nájdete aj zážitky umocnené VR Seats – letovými ako aj VR Racing simulátormi.Tiež máte možnosť zažiť nádherné relaxačné programy v rozmanitom prostredí prírody.

Športová 1397/1

Mestská časť: Poprad (časť mesta)

Telefón: +421 52/785 11 11

Email: info@aquacity.sk

www.aquacity.sk