Kino Tatran 

Mestské Kino Tatran sa nachádza na Námestí sv. Egídia v historickej budove Reduty. Rezervovanie, predaj vstupeniek a vstup do Kina Tatran je cez Mestskú informačnú kanceláriu Poprad.

Kino Tatran organizačne spadá pod Mestskú informačnú kanceláriu Poprad. Slávnostne znovuotvorenie Kina Tatran sa uskutočnilo 28. januára 2016 s filmovým premietaním filmu Eva Nová, spojeným s besedou s protagonistami filmu.

Kino Tatran absolvovalo komplexnú digitalizáciu podľa štandardov Digital Cinema Initiatives, získalo projektor pre D-cinema so základnou technológiou 2D a 3D, server pre D-cinema a základné príslušenstvo, vrátane kompletného priestorového zvuku. Zaujímavosťou je aj použitá zvuková technológia so systémom viackanálového zvuku, Dolby Surround 7.1, ktorá je zatiaľ podľa dodávateľa európskym unikátom a  je použitá len v Poprade.

Digitalizáciu Kina Tatran v Poprade finančne podporil Audiovizuálny fond sumou 33-tisíc eur.

Kapacita kinosály je 359 miest.

Vstupenky zakúpite v Mestskej informačnej kancelárií, alebo online www.kinotatran.sk. Vstup do kina je cez Mestskú informačnú kanceláriu Poprad.

V Mestskej informačnej kancelárii Poprad môžete platiť len v hotovosti!

Pozývame všetkých priaznivcov kvalitného filmového zážitku na filmové premietania do Kina Tatran ! Tešíme sa na Vašu návštevu.

PRENÁJOM V KINE TATRAN

Žiadosť o prenájom kinosály, resp. menšej videosály s kapacitou sedenia pre cca 60 osôb) je potrebné zaslať na Mestský úrad Poprad – oddelenie správy nebytových priestorov (tel: 052/7167 297, e-mail: adriana.balazova@msupoprad.sk) - Sadzobník prenájmu

Termín a technicko-organizačné podrobnosti je nutné konzultovať s vedením kina – Mgr. Ľubomíra Olejárová, manažérka kina Tatran (kino@visitpoprad.sk, 0910 890 025).

Poplatky za prípadné dodatočné servisné služby spojené s využívaním priestorov kina Tatran sú stanovené aktuálnym cenníkom - Cenník servisných služieb kino Tatran

V prípade, ak by ste chceli Mestskú informačnú kanceláriu Poprad využiť ako predajcu vstupeniek na Vaše podujatie, je tu k dispozícii formulár - objednavka predpredaj vstupeniek, ktorý obsahuje aj podrobné obchodné podmienky. Formulár je potrebné vyplniť a opatrený pečiatkou a podpisom odovzdať resp. odoslať scanom do MIK Poprad (info@visitpoprad.sk).

Darčekové karty 

Máme pre vás perfektný tip na darček!

Darčekové karty - schéma

Námestie svätého Egídia 43/86, Poprad, Slovensko

Mestská časť: Poprad (časť mesta)

Telefón: +421 910 890 025

Email: kino@visitpoprad.sk

www.kinotatran.sk/