Sezóna 2024 v Golfovom rezorte Black Stork

Sezóna 2024 v Golfovom rezorte Black Stork

Golfová sezóna začala pod Tatrami tento rok oveľa skôr. Teplé jarné počasie umožnilo v Golfovom rezorte Black Stork hru na krásne zelených greenoch už v marci. Poloha ihriska pod tatranskými štítmi má benefit kvality horského vzduchu pri hre golfu, je ako stvorená pre rekreáciu ako aj rehabilitáciu pre ľudí s dýchacími problémami.

Veľkonočné turnaje a tradičný Ski and golf turnaj sa po rokoch opäť vrátil do Tatier, od tohto roku pod záštitou Adama Žampu a Rorryho Sabattiniho. Tieto sme už odohrali, pokračujeme Turnajom pre začiatočníkov 12. apríla 2024 a Dňom LGK, ktorý sa bude konať 13. apríla 2024.

V júni usporadúvame Ladies golf cup, v termíne 8. júna 2024, so zahraničnou účasťou a doplnkovými aktivitami pre ženy, okrem turnaja, akadémie pre začiatočníkov sa zoznámite s EFT metódu, tvárovou gymnastikou, základnými kompenzačnými cvičeniami na golf, resp. cvičeniami na zvýšenie kognitívnych schopností, ktoré sú jednoduché a slúžia ako prevencia starnutia mozgu.

Ak si chcete zahrať 27 jamiek – Golfový maratón, máte možnosť 10. augusta 2024.

Majstrovstvá LGK, zaradené v rankingu WAGR sa konajú 26.–28. júla 2024 s medzinárodnou účasťou. O prize money budú hrať už tradične aj PRO hráči zo Slovenska i zahraničia.

Piati finalisti zo 14. ročníka medzinárodného 3-dňového turnaja pre juniorov do 21 rokov FALDO Series Slovakia Championship, ktoré sa uskutoční 20.–22. augusta 2023, postúpia na európske finále. Faldo series je otvorené aj pre zahraničných hráčov od 12 do 21 rokov. Tento rok sa vrátil formát do 3 kategórií pre chlapcov a 2 kategórií pre dievčatá. Prihlasovať sa už môžete.

V sobotu 3. augusta 2024 prebehne už 17. ročník Charity Golf Cup-u pod záštitou Petra Bondru, z ktorého už viac, ako 350 000 € putovalo pre hendikepované deti.

Tradičná tour Grand Prix Black Stork, v ktorej sa počas každého turnaja losuje golfový pobyt v niektorom z golfových rezortov na Slovensku alebo v zahraničí sa teší záujmu nielen domácich hráčov. Sezónu už tradične zakončujeme obľúbeným turnajom O pohár prezidenta LGK 12.októbra 2024.

Denný tábor – Detská golfová škola v 5 turnusoch

Nebudú chýbať pravidelné turnaje HCP na 9 jamiek každý utorok a Sunny Friday HCP turnaje na 18 jamiek každý piatok. S veľkou radosťou bude Golfový rezort Black Stork pokračovať aj v práci so začiatočníkmi, a to už pravidelnými tréningami každý piatok pre dospelých a juniorov. Každý mesiac sa bude konať takisto Turnaj pre začiatočníkov, jeho zmyslom je, aby sa začínajúci golfisti cítili sa na ihrisku, ako doma. Denný tábor – Detská golfová škola je ideálnym riešením, ako sa deti počas 5-dňového tábora pod vedením trénerov zoznámia nielen s golfom. Počas leta sa bude konať 5 turnusov – 8.-12. júla 2024, 15.-19. júla 2024, 5.-9. augusta 2024, 12.-16. augusta 2024, 19.-23. augusta 2024.

Pokračovať budeme aj pravidelnými Kurzami na získanie oprávnenia na hru, vďaka ktorým je golf koníčkom pre stále viac ľudí. Nebude chýbať ani Deň otvorených dverí na golfe, ktorý umožní negolfistom získať prvý kontakt s hrou. Deň otvorených dverí bude prebiehať každý mesiac v termínoch: 28. apríla 2024, 26. mája 2024, 30. júna 2024, 28. júla 2024, 25. augusta 2024 a 29. septembra 2024.

Hráči môžu stále využiť výhodné permanentky, ktoré im zaručujú výhodnejšiu cenu a je už len na nich, či sa rozhodnú pre celosezónnu permanentku alebo permanentku na 10 hier. V rezorte Black Stork je bezplatný vstup na kryté odpalisko a na tréningové plochy (driving range, chipping area a putting green). Poistenie zodpovednosti každého hráča na ihrisku za škody spôsobené na majetku alebo zdraví.

Lomnický golfový klub spolupracuje v roku 2024 na projekte Golfamore. V tomto roku ponúkame našim členom kartu za zvýhodnenú cenu 50 eur namiesto 59 eur. Hráči, ktorí nie sú členmi LGK si môžu kartu zakúpiť aj u nás za plnú cenu 59 eur. Karta umožňuje zahrať si na 1 300 ihriskách Európy vždy jedenkrát na danom ihrisku s 50-% zľavou.

Špeciálna cena ubytovania pre účastníkov turnaja

Hostia ubytovaní v Hoteli International****, ktorý sa nachádza v strede golfového ihriska majú až 30-% zľavu z hry golfu, navyše účastníci turnaja organizovaného v rezorte majú špeciálnu cenu ubytovania. Hráči golfu môžu využiť populárnu ponuku Noc+Fee alebo pobyt Unlimited s neobmedzenou hrou či lekciami golfu.

Footgolf je zaujímavá forma golfu hraná futbalovou loptou a nohami, obľúbená je medzi futbalistami. Na ihrisku Vardon máme 18 jamkové footgolfové ihrisko.

Ako už aj počas minulých rokov ponúkame všetkým návštevníkom atraktívne golfové a wellness balíky, spojené s ubytovaním v Hoteli International****.

Hostia si pochvaľujú wellnes centrum, v ktorom je vnútorný a vonkajší vyhrievaný bazén s protiprúdom, fínska, infra a parná sauna, vírivka, tepidárium, rozšírené o odpočiváreň. Novinkou je zväčšená a vynovená posilňovňa, ale aj nový názov reštaurácie PYRUS otvorenej pre širokú verejnosť so sezónnymi ponukami a domácu cukráreň v lobby bare Hotela International.

Rodičia malých detí si môžu užiť pobyt s baby plávaním.

Vernostný program Hotela International a Golfového rezortu Black Stork prináša výhody pre všetkých držiteľov či už karty Gold, Silver alebo Bronz.

Tešíme sa na vás v sezóne 2024! Rezervujte si vašu hru, resp. pobyt vopred, aby ste si zahrali na tých podujatiach, ktoré chcete, resp. aby ste si mohli vychutnať starostlivosť v hoteli, vo wellness, resp. v reštaurácii.

Viac informácií o pripravovaných podujatiach nájdete na www.golftatry.sk, www.international.sk, resp. na e-mailovej adrese international@golfinter.sk alebo telefónnom čísle +421 524 661 111.

Vypracovala: Mgr. Michaela Štupáková – marketing manager +421 911 546 256