Jarek Nohavica v Poprade

Jarek Nohavica v Poprade

V stredu 19. októbra 2022 o 18.00 h sa v Aréne Poprad uskutoční koncert českého speváka Jaromíra Nohavicu.

Jeden z najznámejších českých pesničkárov sa predvedie v rámci svojho sólového recitálu. Jarek Nohavica odohrá na gitare a s heligónkou nielen svoje staré skladby, ale pridá aj najnovšie piesne z posledného albumu: Máma mi dala na krk klíč, ktorý vyšiel len na záver roku 2020.

Ani 2 koncerty Jarka Nohavicu nie sú rovnaké. Spevák si pre svojich fanúšikov pripraví vždy nový dramaturgicky zostavený koncert. Preto sa jeho noví, ale aj skalní fanúšikovia majú na čo tešiť. Gitaru a heligónku Jarka Nohavicu dopĺňa na jeho súčasných koncertoch akordeón a piano, na ktoré hrá Robert Kusmierski, vynikajúci muzikant z Varšavy a perkusie s bicími, ktoré ovláda Pavel Plánka z Plzne.

Vstupenky:

  • 25,00 €/os. (sektory A1, B1, A2, B2, A3, B3, C, Plocha 3 – vzadu)
  • 27,00 €/os. (Plocha 2 – v strede)
  • 29,00 €/os. (Plocha 1 – vpredu)

Kúpte si vstupenky u nás v Mestskej informačnej kancelárii (MIK) Poprad (platba len v hotovosti). Vstupenky si môžete kúpiť v predajných sieťach ticketportal.sk a vstupenky.maxiticket.sk.

Brány Arény Poprad sa budú otvárať hodinu pred začiatkom koncertu. Koncert bude trvať približne 2 hodiny. Počas koncertu nebude žiadna prestávka. Tak ako na všetkých koncertoch Jarka Nohavicu, ani tento koncert nebude výnimkou. Diváci si opäť budú môcť zakúpiť CD, DVD a ďalší merch. Deťom a mládeži do 15 rokov bude vstup na koncert zakázaný!

Pre viac informácií o interpretovi, novinkách a koncertoch klikajte na: www.nohavica.cz