Čo môžete aktuálne v Poprade navštíviť?

Čo môžete aktuálne v Poprade navštíviť?

Začiatok jesene sa zatiaľ nesie v pokojnej atmosfére a počasie je ako stvorené na spoznávanie okolitej prírody. Skvelou voľbou je aj neďaleká Kvetnica.

Ak však počasie výletom príliš nepraje a vy tak či tak radšej navštevujete múzeá, galérie či iné atraktivity, spísali sme pre vás pár základných informácií, ktoré sa vám určite zídu pri vašich potulkách Popradom.

Okres Poprad sa momentálne nachádza v 🔴červenej farbe COVID automatu. Vo vnútorných priestoroch sú povinné respirátory.

Nižšie nájdete vybrané inštitúcie s ich aktuálnymi protipandemickými opatreniami


Podtatranské múzeum v Poprade funguje v režime ZÁKLAD (nepotrebujete sa preukazovať žiadnymi potvrdeniami). Vo vnútorných priestoroch sú povinné respirátory.

Podtatranské múzeum v Poprade, pobočka Spišská Sobota funguje v režime ZÁKLAD (nepotrebujete sa preukazovať žiadnymi potvrdeniami). Vo vnútorných priestoroch sú povinné respirátory.

Tatranská galéria funguje v režime ZÁKLAD (nepotrebujete sa preukazovať žiadnymi potvrdeniami) pre maximálne 60 návštevníkov naraz. Vo vnútorných priestoroch sú povinné respirátory. Nebojte sa umenia! Navštívte bezpečné a veľkorysé priestory Tatranskej galérie.

Scherfelov dom funguje v režime ZÁKLAD (nepotrebujete sa preukazovať žiadnymi potvrdeniami). Vo vnútorných priestoroch sú povinné respirátory.

AquaCity Poprad funguje v režime OTP (VSTUP PRE KOMPLETNE OČKOVANÝCH, TESTOVANÝCH A PREKONANÉ COVID OCHORENIE). Vo vnútorných priestoroch sú povinné respirátory. Bližšie informácie vám poskytnú na tel. +421 52 785 17 10

Kino Tatran momentálne funguje v režime ZÁKLAD (nepotrebujete sa preukazovať žiadnymi potvrdeniami). Kapacita sály je znížená na 50 divákov, pri vstupe sa vyžaduje iba telefonický kontakt.

Ďalšie zaujímavé miesta a atraktivity nájdete na našom webe v sekcii ATRAKTIVITY.