Čo momentálne robiť v Poprade a okolí?

Čo momentálne robiť v Poprade a okolí?

Aktuálna situácia nám toho veľa neumožňuje. Napriek tomu môžete voľný čas stráviť aktívne, či už všetci kultúrychtiví nadšenci alebo aktívni športovci. Nižšie pripájame zoznam inštitúcií a aktivít, ktoré môžete v týchto dňoch bez obáv a rizika navštíviť a vyskúšať.

Kino Tatran

Kino Tatran má síce svoje brány pre návštevníkov zatvorené, no vybrané filmové tituly si môžete užiť aj z pohodlia domova. Projekt Kino doma online vám prináša filmové trháky až k vám domov do obývačky. Síce bez výnimočného zvuku a obrazu ako v skutočnej kinosále, za to v presne stanovenom čase bez prestávok v tej virtuálnej. Aktuálny program nájdete na internetovej stránke Kina Tatran.

Podtatranské múzeum v Poprade

Podtatranské múzeum v Poprade a Podtatranské múzeum v Poprade – expozícia v Spišskej Sobote vás pozývajú na virtuálne prehliadky vybraných stálych expozícií do svojich priestorov:

Tatranská galéria v Poprade

Aj Tatranská galéria v Poprade si pre vás pripravila virtuálne prehliadky viacerých uskutočnených výstav:

Scherfelov dom v Poprade-Veľkej

Scherfelov dom v Poprade-Veľkej vás pozýva na virtuálnu prehliadku výstavy Tatry naše maľované / milované zo súkromnej zbierky člena Klubu Veličanov – Mgr. Jána Simkaniča, ktorú si môžete pozrieť ako video.

Turistika Kvetnica

Pobyt v prírode nemôže človeku nijako uškodiť. Máme pre vás na výber hneď štyri turistické trasy v okolí rekreačnej časti Popradu – Kvetnice. Trasy vás zoznámia s faunou a flórou, históriou baníctva, archeologickou lokalitou Zámčisko či kúpeľnou históriou tejto oddychovej časti. Pri každej trase nájdete stručný opis, dĺžku, trvanie, začiatočný a konečný bod a výškový profil. Stačí už len vyraziť!

Naplánujte si svoj výlet už dnes!