Visiting High Tatras? Let us organise your dream holiday!

Tatra Escapes Slovakia

Visiting High Tatras? Let us organise your dream holiday!

Vezmite si svoje dobrodružné vybavenie – vo Vysokých Tatrách na Vás čaká impozantný zážitok, nádherné pohorie, ktoré sa tiahne cez hranice severného Slovenska a južného Poľska. Jediný sortiment s alpskými charakteristikami v systéme Karpatských vrchov je topánkou pre blaženú prestávku.

Či už hľadáte relax alebo zimné športy, nájdete tu všetko, čo budete potrebovať – ​​od vynikajúcich kúpeľov až po lyžiarske svahy a skoky.

Okolité prostredie prechádza viac ako 350 km turistických a cyklistických trás. Lákavé sú horské jazerá, krištáľovo čisté vírenie horských potokov, riek a vodopádov. V zime milovníci lyžovania a snowboardingu nájdu vyvinuté lyžiarske areály, ktoré sú obsluhované efektívnou výťahovou infraštruktúrou. Keď sa sneh roztopí, Vysoké Tatry majú tajomnú a nádhernú krásu, ktorá ponúka nádherné scenérie, husté lesy a lúky s kvetmi.

Počasie je sezónne a vždy je veľa čo robiť, keď sa rozhodnete cestovať.

Slovensko je plné hradov, atrakcií pre dospelých a deti, mimo bazénov v každom meste alebo meste, kempingov, tradícií, kultúry, ale predovšetkým s nádherne krásnou prírodou, kamkoľvek sa pozriete.

Nepotrebujete more, aby ste mali úžasnú dovolenku a potrebujete čo najskôr zistiť, prečo!

www.tatraescapes.co.uk/

Tatra Escapes