Mamma Mia

MAMMA MIA!

Muzikál, Divadelné predstavenie

20.2.2019 19:00 hod.

21.2.2019 19:00 hod.

Pridané predstavenie aj 21.2.2019

Muzikál Mamma Mia! predstavuje celosvetový divadelný fenomén a obrovský divácky úspech. Každý deň sa po celej zemeguli odohrá minimálne sedem predstavení – a to najmenej na troch kontinentoch. Mamma Mia! obsahudje všetky nesmrteľné hudobné hity skupiny ABBA, ktoré sú umne prepojené s dojímavým a vtipným dejom: dvadsaťročná Sophia, v snahe zistiť, kto je jej otcom, oživí minulosť svojej mladej slobodnej matky Donny. A to všetko je rámcované krásami čarovného gréckeho ostrova. Slnko, more a láská.

Príbeh romantickej lášky dvoch generácií.

Od premiéry v Londýne (v roku 1999) a na Broadwayi (v roku 2001) sa muzikál Mamma Mia! hrá v dvadsiatich dvoch jazykoch a žne úspechy až po Čínu! Diváci sa všade na svete vynikajúco zabávajú. Smejú sa na vtipných situáciach, plačú pri dojímavých scénach. Nechajú sa unášať ľahkosťou plynutia divadelného času, strhnúť prekvapivými zvratmi, rozosmiať komickými gagmi. Známe hudobné čísla sú podporené javiskovo fascinujúcou choreografiou. A to všetko na pozadí malebnej scenérie, doplnené oku lahodiacimi pastelovými kostýmami. Zlatým klincom predstavenia je, samozjreme, finále muzikálu, keď všetci herci spolu s hľadiskom spievajú zmes hitov. Mamma Mia, Dancing Quenn a Waterloo. A spoločne tancujú! Hľadisko aj javisko! Takú zábavu diváci ešte nezažili! Dúfame, že si s nami zaspievate aj vy – skvelí a prajní diváci Novej scény!

Nečakajte nič viac, ani nič mene- len dvojitú porciu osviežujúcej ZÁBAVY!

Mamma Mia! sa hrala a hrá vo vyše štyridsiatich krajinách na šetkých kontinentoch a potešila už vyše 56 miliónov divákov na celom svete. A teraz prichádza k nám v slovenskej premiére s originálnymi slovenskými textami od Martina Sarvaša, ktoré vás pobavia, chytia za srdce a ktoré si budete ešte dlho pospevovať.

Účinkujú: K.Hasprová/S.Norisová, M.Drínová/R.Dang Van, Z.Vačková/J.Švoňavská, S.Sklovska/J.Hubinská, R.Halák/M.Ochránek, M.Kaprálik, P.Kočiš/P.Plevčík, P.Vyskočil/D.Koči a ďalší

Vstupné: 20,00 € – 30,00 €

 Vstupenky si zakúpite priamo v Mestskej informačnej kancelárií Poprad, alebo cez ticketportál.

Pre viac divadelných predstavení kliknite na: Divadelné predstavenie

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

MAMMA MIA! Turné 2019 MAMMA MIA! Turné 2019 MAMMA MIA! Turné 2019 MAMMA MIA! Turné 2019