Kino Tatran

Kino Tatran máj 2017 Poprad

TOP PREMIÉRY V AKTUÁLNOM MESAČNOM PROGRAME KINA TATRAN – kliknite

Kino Tatran organizačne spadá pod Mestskú informačnú kanceláriu Poprad. Slávnostne znovuotvorenie Kina Tatran sa uskutočnilo 28. januára 2016 s filmovým premietaním filmu Eva Nová, spojeným s besedou s protagonistami filmu.

Kino Tatran absolvovalo komplexnú digitalizáciu podľa štandardov Digital Cinema Initiatives, získalo projektor pre D-cinema so základnou technológiou 2D a 3D, server pre D-cinema a základné príslušenstvo, vrátane kompletného priestorového zvuku. Zaujímavosťou je aj použitá zvuková technológia so systémom viackanálového zvuku, Dolby Surround 7.1, ktorá je zatiaľ podľa dodávateľa európskym unikátom a  je použitá len v Poprade.

Digitalizáciu Kina Tatran v Poprade finančne podporil Audiovizuálny fond sumou 33-tisíc eur.

Kapacita kinosály je 359 miest.

Vstupenky zakúpite v Mestskej informačnej kancelárií, alebo online www.kinotatran.sk. Vstup do kina je cez Mestskú informačnú kanceláriu Poprad.

V Mestskej informačnej kancelárii Poprad môžete platiť len v hotovosti!

Pozývame všetkých priaznivcov kvalitného filmového zážitku na filmové premietania do Kina Tatran ! Tešíme sa na Vašu návštevu.
 

PRENÁJOM v kine Tatran

Žiadosť o prenájom kinosály, resp. menšej videosály s kapacitou sedenia pre cca 60 osôb) je potrebné zaslať na Mestský úrad Poprad – oddelenie správy nebytových priestorov (tel: 052/7167 281, e-mail: maria.kubalova@msupoprad.sk) - Sadzobník prenájmu

Termín a technicko-organizačné podrobnosti je nutné konzultovať s vedením kina (kino@visitpoprad.sk, 0910 890 025).

Poplatky za prípadné dodatočné servisné služby spojené s využívaním priestorov kina Tatran sú stanovené aktuálnym cenníkom - Cenník servisných služieb Kino

Kontaktné informácie

Adresa
Mestská Informačná Kancelária
Námestie svätého Egídia 43/86, Poprad 
Infolinka
+421 52/16 186 
Fax
 
Email
kino@visitpoprad.sk 

Otváracie hodiny

September - Máj  
Pondelok - Piatok
Sobota
Jún - September  
Pondelok - Piatok
Sobota
Nedeľa